Karol Wojtyła - a kto to?

Prowokacja? Głupie pytanie? Niekoniecznie. Wystarczy sięgnąć po matematykę i zadać sobie pytanie, kiedy umarł Jan Paweł II. Otóż od śmierci polskiego papieża minęło już 16 lat. W tym czasie urodziło się ponad 6 mln Polaków. Papieża znają tylko z opowieści i nagrań archiwalnych. Jest dla nich postacią historyczną.

czytaj całość »
Karol Wojtyła jak Superman i Batman

Potrzebujemy superbohaterów. Silnych, zdeterminowanych, pobudzających do działania. Czemu jednym z nich nie miałby być Jan Paweł II?

Termin komiks  został spopularyzowany wraz z pojawieniem się postaci Supermana w czerwcu 1938 r. w magazynie Action Comics. Od końca lat 30. XX wieku historie o kostiumowych superherosach zdominowały amerykański rynek. Co ciekawe, bohaterowie amerykańskich komiksów niemal zawsze posiadali jakąś superumiejętność. Jaką posiadał Karol Wojtyła? Ci, którzy go znali, mawiają, że w zjednywaniu sobie ludzi i umięjętności słuchania nie miał sobie równych.

czytaj całość »
Pierwsza komunia z Janem Pawłem II

Jaki prezent na Komunię dla chłopca, a jaki dla dziewczynki? Uniwersalny! Komiks o życiu Jana Pawła II!

Pierwszy w Polsce tak bogata rysowana biografia Jana Pawła II. 120 stron, twarda oprawa i miejsce na dedykację. Idealna pamiątka Pierwszej komunii świętej.

Prezenty komunijne jakiś czas temu straciły swoją pierwotną symboliczną rolę. Przestały nawiązywać do chrześcijańskiego aspektu tego wydarzania. Dlatego warto postawić na upominek, który będzie przypominać o szczególnym znaczeniu Pierwszej komunii świętej, będzie ciekawy i oryginalny. Gdzie najważniejsze pozostaną przeżycia duchowe.

czytaj całość »
Życie napisało najpiękniejszy scenariusz
ŻYCIE NAPISAŁO NAJPIĘKNIEJSZY SCENARIUSZ

 

Życiorys Jana Pawła II to gotowy materiał na pasjonującą opowieść. Historia człowieka głębokiej wiary i służby drugiemu. W końcu biografia Karola Wojtyły, to perspektywa, w której przeglądają się losy Polski i świata. 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl